15.10.2019. Utorak

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
11.10.2019.

Rezultati Gradskog prvenstva u košarci za osnovne škole

Osnovne škole, muški 

A grupa: Domaćin: OŠ “Sonja Marinković” Utorak, 08.10.2019.

  • 14:00 (1) OŠ “Sonja Marinković” - OŠ “Jovan Mikić” 17:11 
  • 14:40 (2) OŠ “Matija Gubec” - OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” 13:21 
  • 15:20 (3) OŠ “Jovan Mikić” - OŠ “Matija Gubec” 7:11 
  • 16:00 (4) OŠ “Sonja Marinković” - OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” 22:19 

T A B EL A

  1. OŠ “Sonja Marinković” Subotica
  2. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” Subotica
  3. OŠ “Matija Gubec”
  4. OŠ “Jovan Mikić” 

B grupa Domaćin: OŠ “Kizur Ištvan” Petak, 04.10.2019.

  • 13:00 (1) OŠ “Kizur Ištvan” – OŠ “Sveti Sava” 17:10 
  • 13:40 (2) OŠ “Sveti Sava” – OŠ “10. Oktobar” 21:12 
  • 14:20 (3) OŠ “10. Oktobar”- OŠ “Kizur Ištvan” 3:35 

T A B EL A

  1. OŠ “Kizur Ištvan” Subotica
  2. OŠ “10. Oktobar” Subotica
  3. OŠ “Sveti Sava” Subotica 

C grupa Domaćin: OŠ “Majšanski put” Sreda, 09.10.2019.

  • 10:00 (1) OŠ “Majšanski put” – OŠ “Ivan Goran Kovačić” 32:14 
  • 10:40 (2) OŠ “Ivan Goran Kovačić” – OŠ “Ivan Milutinović” 20:0 
  • 11:20 (3) OŠ “Ivan Milutinović” - OŠ “Majšanski put” 0:20 

T A B EL A

  1. OŠ “Majšanski put” Subotica
  2. OŠ “Ivan Goran Kovačić”
  3. OŠ “Ivan Milutinović” Subotica 

F I N A L E Osnovne škole, muški. Škola domaćin: OŠ "Sonja Marinković" Četvrtak, 10.10.2019.

  • 13:30 (1) OŠ "Sonja Marinković" - OŠ "Majšanski put" 18:33 
  • 14:30 (2) OŠ "Majšanski put" - OŠ "Kizur Ištvan" 24:16 
  • 15:30 (3) OŠ "Kizur Ištvan" - OŠ "Sonja Marinković" 16:23 

T A B EL A

  1. OŠ “Majšanski put” Subotica
  2. OŠ “Sonja Marinković” Subotica
  3. OŠ “Kizur Ištvan” Subotica 

 336_1.jpg

OŠ “Majšanski put” iz Subotice je stekla pravo učestvovanja na Okružnom prvenstvu

Fotogalerija 

 

Osnovne škole, devojke

Domaćin: OŠ “Sonja Marinković” Četvrtak, 10.10.2019.

  • 13:00 (1) OŠ “10. Oktobar” – OŠ “Matija Gubec” 12:15 
  • 13:40 (2) OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” – OŠ “Kizur Ištvan” 4:24 
  • 14:20 (3) OŠ “10. Oktobar” - OŠ “Kizur Ištvan” 2:7 
  • 15:00 (4) OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” - OŠ “Matija Gubec” 16:12 

T A B EL A

  1. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” Subotica
  2. OŠ “Matija Gubec” Tavankut
  3. OŠ “Kizur Ištvan” Subotica
  4. OŠ “10. Oktobar” Subotica 

336_2.jpg

OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” iz Subotice je stekla pravo učestvovanja na Okružnom prvenstvu

Fotogalerija



08.10.2019.

OKružno prvenstvo u stonom tenisu za osnovne i srednje škole održano je u Stonoteniskom centru u Subotici u utorak 8. oktobra. 

Ostvareni rezultati:

Osnovne škole

UČENICI

Ekipno: OŠ „Matko Vuković“ – OŠ „Jovan Mikić“ 0:2

T A B E L A:

  1. OŠ „Jovan Mikić“
  2. OŠ „Matko Vuković“ 

OŠ „Jovan Mikić“ iz Subotice je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Pojedinačno:

  • Tibor Hegediš, OŠ „Adi Endre“ – Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 / 3:11, 6:11 
  • Roža Levente, OŠ „Čaki Lajoš“ – Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 / 1:11, 4:11 
  • Tibor Hegediš, OŠ „Adi Endre“ - Roža Levente, OŠ „Čaki Lajoš“ 2:0 / 11:1, 11:4 
  • Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ - Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ 2:1 / 7:11, 11:8. 11:7 

P L A S M A N

  1. Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ Subotica
  2. Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ Subotica
  3. Tibor Hegediš, OŠ „Adi Endre“ Mali Iđoš 

Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ iz Subotice je stekao pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

UČENICE

Ekipno: OŠ „Čaki Lajoš“ – OŠ „Sečenji Ištvan“ 2:0

T A B E L A

  1. OŠ „Čaki Lajoš“ Bačka Topola
  2. OŠ „Sečenji Ištvan“ Subotica

OŠ „Čaki Lajoš“ iz Bačke Topole je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Pojedinačno:

  • Edina Barna OŠ „Čaki Lajoš“ - Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ 1:2 / 11:2, 3:11, 5:11 
  • Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ – Tijana Tari, OŠ „18. Oktobar“ 0:2 / 2:11, 1:11
  •  Edina Barna OŠ „Čaki Lajoš“ - Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ 2:0 / 11:5, 11:2 
  • Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ - Tijana Tari, OŠ „18. Oktobar“ 0:2 / 4:11, 4:11 

P L A S M A N

  1. Tijana Tari, OŠ „18. Oktobar“ Novo Orahovo
  2. Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica
  3. Edina Barna OŠ „Čaki Lajoš“ Bačka Topola 

Tijana Tari, OŠ „18. Oktobar“ iz Novog Orahova je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Srednje škole

UČENICI

Ekipno:

  • Politehnička škola – Poljoprivredna škola 2:1 
  • TŠ „Ivan Sarić“ – Politehnička škola 2:0 

T A B E L A

  1. TŠ „Ivan Sarić“ Subotica
  2. Politehnička škola, Subotica
  3. Poljoprivredna škola, Bačka Topola 

TŠ „Ivan Sarić“ iz Subotoce je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Pojedinačno:

  • Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ – Edmond Bodonji, Poljoprivredna škola 2:0 / 11:1, 11:3 
  • Adam Tari, Poljoprivredna škola – Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ 0:2 / 5:11, 5:11 
  • Edmond Bodonji, Poljoprivredna škola - Adam Tari, Poljoprivredna škola 0:2 / 5:11, 6:11 
  • Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić– Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ 2:1 / 8:11, 11:6, 11:7 

P L A S M A N

  1. Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ Subotica
  2. Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ Subotica
  3. Adam Tari, Poljoprivredna škola, Bačka Topola 

Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ iz Subotice je stekao pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

UČENICE

Ekipno:

  • Gimn. i Ekon. šk. „Dositej Obradović“ – Politehnička škola 2:0 
  • Gimnazija „Deže Kostolanji“ Subotica - Gimn. i Ekon. šk. „Dositej Obradović“ 0:2 

T A B E L A

  1. Gimn. i Ekon. šk. „Dositej Obradović“ Bačka Topola
  2. Gimnazija „Deže Kostolanji“ Subotica
  3. Politehnička škola, Subotica 

Gimn. i Ekon. šk. „Dositej Obradović“ Bačka Topola je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Pojedinačno:

  • Lila Bakoš Gimn. „Dositej Obradović“ – Regina Seke, Gimn. „Kostolanji Deže“ 2:0 / 11:4, 11:6 
  • Lila Kovač Katona „Dositej Obradović“ – Ramona Mernjak, „Kostolanji Deže“ 2:0 / 11:8, 11:7 
  • Regina Seke, Gimn. „Kostolanji Deže“ - Ramona Mernjak, „Kostolanji Deže“ 2:0 / 11:6, 11:5 
  • Lila Bakoš Gimn. „Dositej Obradović“ - Lila Kovač Katona „Dositej Obradović“ 0:2 / 3:11, 8:11 

P L A S M A N

  1. Lila Kovač Katona „Dositej Obradović“ Bačka Topola
  2. Lila Bakoš Gimn. „Dositej Obradović“ Bačka Topola
  3. Regina Seke, Gimn. „Kostolanji Deže“ Subotica 

Lila Kovač Katona, Gimn. i Ekon. šk. „Dositej Obradović“ iz Bačke Topole je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Fotogalerija sa takmičenja



02.10.2019.

Gradskog prvenstva u stonom tenisu održano je u sredu, 02.oktobra u stonoteniskoj sali u Hali sportova. Takmičenje je organizovano u saradnji sa STK "Spartak" iz Subotice.

Prvenstvo je održano za učenike osnovnih i srednjih škola u muškoj i ženskoj konkurenciji. najbolji su obezbedili plasman na Okružno prvenstvo koje se održava u utorak, 08. oktobra u stonoteniskoj hali u Subotici sa početkom u 09:00.

Rezultati Gradskog prvenstva: 

UČENICI osnovne škole: 

Ekipno:

  • OŠ „Jovan Mikić“ – OŠ „Đuro Salaj“ 2:0 
  • OŠ „Đuro Salaj“ – OŠ „Matko Vuković“ 0:2 
  • OŠ „Matko Vuković“ – OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 

T A B E L A:

  1. OŠ „Jovan Mikić“
  2. OŠ „Matko Vuković“
  3. OŠ „Đuro Salaj“ 

OŠ „Jovan Mikić“ i OŠ „Matko Vuković“ stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

Pojedinačno:

  • Adam Vereš, OŠ „Đuro Salaj“ – Veljko Nikolić „OŠ „Matko Vukovićj“ 0:2 
  • Filip Dulić, OŠ „Matko Vuković“ – Nemanja Maleš, OŠ „Matko Vuković“ 2:0 
  • Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“ – Noel Sarić „OŠ „Đuro Salaj“ 2:0 
  • Veljko Nikolić, OŠ „Matko Vuković“ – Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 
  • Filip Dulić, OŠ „Matko Vuković“ – Boris Vereš, OŠ „Matko Vuković“ 2:0 
  • Luka Vidović, OŠ „Matko Vuković“ – Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 
  • Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“ – Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 
  • Filip Dulić, OŠ „Matko Vuković“ – Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 
  • Filip Dulić, OŠ „Matko Vuković“ – Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“ 0:2 
  • Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ – Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić 2:1 

P L A S M A N

  1. Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“
  2. Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“
  3. Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“ 

Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ i Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

Osnovne škole UČENICE:

Ekipno:

  1. OŠ „Sečenji Ištvan“ 

OŠ „Sečenji Ištvan“ je stekla pravo učestvovanja na Okružnom prvenstvu.

Pojedinačno:

  • Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ – Emili Kiš, OŠ „Sečenji Ištvan“ 2:0  
  • Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ – Nataša Curnović, OŠ „Đuro Salaj“ 2:1 
  • Emili Kiš, OŠ „Sečenji Ištvan“ – Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ 0:2 
  • Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ – Nataša Curnović, OŠ „Đuro Salaj“ 2:0 
  • Nataša Curnović, OŠ „Đuro Salaj“ – Emili Kiš, OŠ „Sečenji Ištvan“ 2:0 
  • Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj““ – Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ 2:1 

P L A S M A N:

  1. Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
  2. Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“
  3. Nataša Curnović, OŠ „Đuro Salaj“ 

Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ i Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

SREDNJE ŠKOLE, UČENICI:

Ekipno:

  • TŠ „Ivan Sarić“ – Politehnička škola 2 2:0 
  • Politehnička škola 1 – TŠ „Ivan Sarić“ 0:2 
  • Politehnička škola 2 – Politehnička škola 1 2:0 

T A B E L A:

  1. TŠ „Ivan Sarić“
  2. Politehnička škola 1
  3. Politehnička škola 2 

TŠ „Ivan Sarić“ i Politehnička škola stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

Pojedinačno:

  • Miloš Jovanović, Muzička škola – Luka Obradović, Politehnička škola 0:2 
  • Mark Konter, Politehnička škola – Nemanja Irge, Politehnička škola 0:2 
  • Aleksandar Šelken, Politehnička škola – Aron Mihok, Gimn. „Kostolanji Deže“ 0:2
  • Filip Kovač, Politehnička škola – Sabolč Nađ, SŠ „Žarko Zrenjanin“ 2:0 
  • Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ - Luka Obradović, Politehnička škola 2:0 
  • Nemanja Irge, Politehnička škola - Stojan Kiš Lehel, Politehnička škola 0:2 
  • Dušan Kozlica, HTŠ – Aron Mihok, Gimn. „Kostolanji Deže“ 2:0 
  • Filip Kovač, Politehnička škola – Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ 0:2 
  • Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ - Stojan Kiš Lehel, Politehnička škola 2:0 
  • Dušan Kozlica, HTŠ – Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ 0:2 
  • Dušan Kozlica, HTŠ - Stojan Kiš Lehel, Politehnička škola 2:0 
  • Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić– Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ 2:1 

P L A S M A N:

  1. Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“
  2. Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“
  3. Dušan Kozlica, HTŠ 

Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ i Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

Srednje škole UČENICE

Ekipno: Gimnazija „Kostolanji Deže“ – Politehnička škola 2:0

T A B E L A:

  1. Gimnazija „Kostolanji Deže“
  2. Politehnička škola 

Gimnazija „Kostolanji Deže“ i Politehnička škola stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

UČENICE

  • Pojedinačno: Rebeka Lacko, Politehnička škola – Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“ 2:0 
  • Sonja Stevanović, SŠ „Žarko Zrenjanin“ – Reka Lacko, Politehnička škola 0:2 
  • Marina Stipančević, Politehnička škola – Ramona Mernjak, Gimnazija „Kostolanji Deže“ 0:2 
  • Flavia Francia, Gimnazija „Kostolanji Deže“ - Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“ 0:2 
  • Reka Lacko, Politehnička škola – Ramona Mernjak, Gimnazija „Kostolanji Deže“ 0:2 
  • Flavia Francia, Gimnazija „Kostolanji Deže“ - Reka Lacko, Politehnička škola 2:0 
  • Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“ – Ramona Mernjak, Gimnazija „Kostolanji Deže“ 2:0 

P L A S M A N:

  1. Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“
  2. Ramona Mernjak, Gimnazija „Kostolanji Deže“
  3. Flavia Francia, Gimnazija „Kostolanji Deže 

Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“ i Ramona Mernjak, Gimnazija „Kostolanji Deže“ stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

FOTOGALERIJA 



26.09.2019.

Liga Su šampionа održan je na terenu Futsal Teren “Kutens” u Dudovoj šuma u sredu 25.septembra u konkurenciji učenika i učenica.

UČENICI:

  • A grupa: OŠ “Majšanski put”,OŠ “Bosa Milićević”, OŠ “Sveti Sava” 
  • B grupa OŠ “Jovan Mikić”, OŠ “Kizur Ištvan”, “Sonja Marinković”, OŠ “Miroslav Antić” 
  • C grupa OŠ “Sečenji Ištvan”, OŠ “Matija Gubec”, “Jovan Jovanović Zmaj” 
  • D grupa OŠ “Ivan Milutinović”, OŠ “Hunjadi Janoš”, “Pionir” 

Teren 1:

  • 09:00 OŠ "Bosa Milićević" - OŠ "Sveti Sava" (A1) 2:0
  • 09:30 OŠ "Jovan Mikić" - OŠ "Miroslav Antić" (B1) 1:1 / 3:1
  • 10:00 OŠ "Sveti Sava" - OŠ "Majšanski put" (A2) 3:2
  • 10:30 OŠ "Kizur Ištvan" - OŠ"Sonja Marinković" (B2) 1:1 / 1:2
  • 11:00 OŠ "Majšanski put” - OŠ “Bosa Milićević” (A3) 8:0
  • 11:30 OŠ "Jovan Mikić" - OŠ "Sonja Marinković" (B) 2:2 / 6:7
  • 12:30 OŠ "Majšanski put” - OŠ "Sonja Marinković" (E) 1:5
  • 13:00 OŠ "Sonja Marinković" - OŠ “Sečenji Ištvan” 5:2 

Teren 2.

  • 09:00 OŠ "Matija Gubec" - OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" (C1) 1:3
  • 09:30 OŠ "Hunjadi Janoš" - OŠ "Pionir" (D1) 0:2
  • 10:00 OŠ "Sečenji Ištvan" - OŠ "Matija Gubec" (C2) 7:0
  • 10:30 OŠ "Ivan Milutinović" - OŠ "Hunjadi Janoš" (D2) 2:0
  • 1:00 OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" - OŠ "Sečenji Ištvan" (C3) 1:3
  • 11:30 OŠ "Pionir" – OŠ "Ivan Milutinović" (D3) 2:4
  • 12:00 OŠ "Miroslav Antić" - OŠ "Kizur Ištvan” 3:2
  • 12:30 OŠ "Sečenji Ištvan - OŠ "Ivan Milutinović" (F) 1:0
  • 13:00 OŠ "Majšanski put” - OŠ "Ivan Milutinović 4:2 

Grupa “A” - Tabela

  1. OŠ “Majšanski put” 2 1 0 1 10:3 4
  2. OŠ “Sveti Sava” 2 1 0 1 3:4 4
  3. OŠ “Bosa Milićević” 2 1 0 1 2:8  4

Grupa “B” - Tabela

  1. OŠ “Sonja Marinković”
  2. OŠ “Jovan Mikić”
  3. OŠ “Miroslav Antić”
  4. OŠ “Kizur Ištvan” 

Grupa “C” - Tabela

  1. OŠ “Sečenji Ištvan” 2 2 0 0 10:1 6
  2. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” 2 1 0 1 4:4 3
  3. OŠ “Matija Gubec” 2 0 0 2 1:10 0 

Grupa “D” - Tabela

  1. OŠ “Ivan Milutinović” 2 2 0 0 6:2 6
  2. OŠ “Pionir” 2 1 0 1 4:4 3
  3. OŠ “Hunjadi Janoš” 2 0 0 2 0:4 0 

Konačan plasman:

  1. OŠ “Sonja Marinković”
  2. OŠ “Sečenji Ištvan”
  3. OŠ “Majšanski put”
  4. OŠ “Ivan Milutinović” 

UČENICE:

  • A grupa: OŠ "Jovan Mikić", OŠ "Sečenji Ištvan",OŠ "Pionir"
  • B grupa: OŠ "Bosa Milićević", OŠ "Hunjadi Janoš", OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", 

Teren 1:

  • 14:00 OŠ "Pionir" - OŠ "Sečenji Ištvan" (A1) 1:1
  • 14:30 OŠ "Jovan Mikić" - OŠ "Pionir" (A2) 1:2
  • 15:00 OŠ "Sečenji Ištvan" - OŠ "Jovan Mikić" (A3) 5:0
  • 15:30 OŠ "Sečenji Ištvan" - OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", 4:0 

Teren 2:

  • 14:00 OŠ "Bosa Milićević" - OŠ "Hunjadi Janoš" (B1) 5:2
  • 14:30 OŠ "Hunjadi Janoš"- OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" (B2) 1:6
  • 15:00 OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" - OŠ "Bosa Milićević" (B3) 7:1
  • 15:30 OŠ “Pionir” - OŠ "Bosa Milićević" 2:1 

Grupa “A” - Tabela

  1. OŠ “Sečenji Ištvan” 2 2 0 0 6:1 4
  2. OŠ “Pionir” 2 1 0 1 3:2 4
  3. OŠ “Jovan Mikić” 2 0 0 2 1:7 0 

Grupa “B” - Tabela

  1. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” 2 2 0 0 13:2 6
  2. OŠ “Bosa Milićević” 2 1 0 1 6:9 3
  3. OŠ “Hunjadi Janoš” 2 0 0 2 3:11 0 

Konačan plasman:

  1. OŠ “Sečenji Ištvan”
  2. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” 
  3. OŠ “Pionir”
  4. OŠ “Bosa Milićević”


24.09.2019.

Liga Su šampiona u futsalu održaće se u sredu 25. septembra u konkurenciji učenika i učenica po sledećem rasporedu:  

UČENICI: 

  • A grupa: “Majšanski put”, “Bosa Milićević”, “Sveti Sava” 
  • B grupa “Jovan Mikić”, “Kizur Ištvan”, “Sonja Marinković”, “Miroslav Antić” 
  • C grupa “Sečenji Ištvan”, “Matija Gubec”, “Jovan Jovanović Zmaj” 
  • D grupa “Ivan Milutinović”, “Hunjadi Janoš”, “Pionir” 

Teren 1.

  • 09:00 "Bosa Milićević" – "Sveti Sava" (A1) 
  • 09:30 "Jovan Mikić" – "Miroslav Antić" (B1) 
  • 10:00 "Sveti Sava" - "Majšanski put" (A2) 
  • 10:30 "Kizur Ištvan" – "Sonja Marinković" (B2) 
  • 11:00 "Majšanski put” – “Bosa Milićević” (A3)
  • 11:30 Pobednik B 1 – Pobednik B 2 (B) 
  • 12:30 Pobednik grupe A – Pobednik grupe B (E) 
  • 13:00 Za I mesto: Pobednik E – Pobednik F 
Teren 2.
 
  • 09:00 "Matija Gubec" – "Jovan Jovanović Zmaj"  (C1)
  • 09:30 "Hunjadi Janoš" – "Pionir"  (D1)
  • 10:00 "Sečenji Ištvan" – "Matija Gubec" (C2)
  • 10:30 "Ivan Milutinović" – "Hunjadi Janoš" (D2)
  • 11:00 "Jovan Jovanović Zmaj" – "Sečenji Ištvan" (C3)
  • 11:30 "Pionir" - "Ivan Milutinović"  (D3)
  • 12:00 Poraženi B1 – Poraženi B2 (B)
  • 12:30 Pobednik grupe C – Pobednik grupe D (F)
  • 13:00 Za III mesto: Poraženi E – Poraženi F 

UČENICE:

  • A grupa: "Jovan Mikić", "Jovan Jovanović Zmaj", "Sečenji Ištvan", "Pionir" 
  • B grupa: "Bosa Milićević", "Hunjadi Janoš", "Kizur Ištvan" 

Teren 1:

  • 14:00 "Jovan Jovanović Zmaj" – "Sečenji Ištvan" (A1) 
  • 14:30 "Jovan Mikić" – "Pionir" (A2) 
  • 15:00 Pobednik A 1 – Pobednik A 2 (A3) 
  • 15:30 Za I mesto: Pobednik A3 – Prvoplasirani B 

Teren 2:

  • 14:00 "Bosa Milićević" – "Hunjadi Janoš" (B1)
  • 14:30 "Hunjadi Janoš"- "Kizur Ištvan" (B2)
  • 15:00 "Kizur Ištvan" - "Bosa Milićević" (B3)
  • 15:30 Za 3. mesto: Poraženi A3 – Drugoplasirani B