07.04.2020. Utorak

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Određene grupe Lige SU šampiona
12.04.2016.
Na osnovu prijava škola za takmičenje "Liga SU šampiona" određene su grupe i domaćini po teritorijalnom principu.
 
Pravo nastupa na takmičenju imaju samo učenici V-VI razreda osnovnih škola.
 
                                  MALI FUDBAL - učenici

             A                                      B                                             C                                     D
1. Sonja Marinković        1. Jovan Jovanović Zmaj        1. Miloš Crnjanski     1. Vladimir Nazor
2. Ivan Milutinović              2. Kizur Ištvan                          2. Miroslav Antić           2. Hunjadi Janoš
3. Matko Vuković                3. Sečenji Ištvan                       3. Jovan Mikić               3. Matija Gubec
4. Đuro Salaj                      4. Ivan Goran Kovačić               4. 10. Oktobar              4. Bosa Milićević
                                                                                                                              5. Pionir
NAPOMENA:
Domaćini takmičenja su pod rednim brojem 1. U finalu nastupaju pobednici grupa.

                                  MALI FUDBAL - učenice

             A                                                 B
1. Sečenji Ištvan                      1. Miloš Crnjanski
2. Đuro Salaj                                2. Kizur ištvan
3. Jovan Jovanović Zmaj              3. Hunjadi Janoš
                                                  4. Vladimir Nazor
 
NAPOMENA:
Domaćini takmičenja su pod rednim brojem 1. U finalu nastupaju prvo dve plasirane škole.

                                   RUKOMET - učenici

1. Majšanski put
2. Đuro Salaj
3. Jovan Mikić
4. 10. Oktobar
5. Ivan Milutinović
 
NAPOMENA:
Domaćin takmičenja je pod rednim brojem 1.


                                   RUKOMET - učenicež

1. Ivan Milutinović
2. Đuro Salaj
3. Jovan Mikić
4. Adi Endre - Mali Iđoš
 
NAPOMENA:
Domaćin takmičenja je pod rednim brojem 1.


                                   ODBOJKA - učenice

                 A                            B                                C
1. Sveti Sava                  1. Jovan Mikić          1. Matko Vuković
2. Sonja Marinković          2. Kizur ištvan             2. Jovan Jovanović Zmaj
3. Bosa Milićević               3. Miroslav Antić          3. Miloš Crnjanski
4. Pionir                           4. Majšanski put          4. 10. Oktobar
 
NAPOMENA:
Domaćini takmičenja su pod rednim brojem 1. U finalu nastupaju pobednici grupa. 
U konkurenciji učenika prijavilo se samo dve škole tako da neće biti takmičenja.

                                    KOŠARKA - učenici

             A                                       B
1. Matko Vuković                  1. Kizur Ištvan
2. Jovan Mikić                          2. Ivan Goran Kovačić
3. Sonja Marinković                 3. Jovan Jovanović Zmaj
                                        
NAPOMENA:
Domaćini takmičenja su pod rednim brojem 1. U finalu nastupaju prvo dve plasirane škole.

                                     KOŠARKA - učenice

1. Ivan Milutinović
2. Kizur Ištvan
3. Matko Vuković