07.04.2020. Utorak

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Rezultati gradskog prvenstva u odbojci
18.12.2016.

Odigrano je Gradsko prvenstvo u odbojci za osnovne i srednje škole, tako da su poznate školsk eekipe koj eće predstavljati Suboticu na Međuokružnom takmičenju. 

U konkurenciji osnovnih škola među dečacima trijumfovala je osnovna škola "Matko Vuković", dok je među učenicama najbolja bila OŠ "Sonja Marinković". Ekipe ove dve škole takmičenje nastavljaju na Međuokružnom takmičenju. 

U konkurenciji učenika srednjih škola najbolja je bila Medicinska škola, a mešu učenicama trijumfovala je Gimnazija "svetozar Marković". Oni će predstavljati Grad na međuokružnom takmičenju.

Rezultati:   

Gradsko prvenstvo - učenici osnovnih škola

Škola domaćin: OŠ „Miloš Crnjanski“ petak, 09.12.2016.  

  • OŠ „Miloš Crnjanski“ Subotica
  • OŠ „10. Oktobar Subotica
  • OŠ „Matko Vuković“ Subotica
  • OŠ „Jovan Mikić“ Subotica

 

  • OŠ „10. Oktobar“ – OŠ „Jovan Mikić“                0:2   /  10:25, 26:28
  • OŠ „Miloš Crnjanski“ – OŠ „Matko Vuković“      0:2   /  11:25, 7:25
  • OŠ „10. Oktobar“ – OŠ „Miloš Crnjanski“           2:1   /   23:25. 25:22, 15:13
  • OŠ „Matko Vuković“ – OŠ „Jovan Mikić“            2:0   /   25:14, 25:8

 

                PLASMAN:

  1. 1.    OŠ „Matko Vuković“ Subotica
  2. OŠ „Jovan Mikić“ Subotica
  3. OŠ „10. Oktobar“ Subotica
  4. OŠ „Miloš Crnjanski“ Subotica

 Gradsko prvenstvo – učenice OŠ 

 

                 A                                                        B                       

Utorak, 06.12.2016.                                     Utorak, 06.12.2016.                          

   OŠ „Matko Vuković“                                   OŠ „Sonja Marinković“

   OŠ „Majšanski put“                                OŠ „Ivan Milutinović“

   OŠ „Ivan Goran Kovačić“                        OŠ „Sveti Sava“

   OŠ „Matija Gubec“                                 OŠ „Sečenji Ištvan“

 

                 C                                                        D                       

Sreda, 07.12.2016. 09:00                           Sreda, 07.12.2016. 09:00                           

 

   OŠ „Jovan Mikić“                                         OŠ „Miloš Crnjanski“

   OŠ „10. Oktobar“                                   OŠ „Jovan jovanović Zmaj“

   OŠ „Kizur Ištvan“                                  OŠ „Miroslav Antić“

 

                            A.

  • OŠ „Matija Gubec“ – OŠ „Majšanski put“       0:2  /  16:25, 12:25
  • OŠ „Matko Vuković“ – OŠ „Matija Gubec“      2:0  /  25:7, 25:10
  • OŠ „Majšanski put“ - OŠ „Matko Vuković“      0:2  /  11:25, 12:25

 

                          PLASMAN:

 

  1. OŠ „Matko Vuković“ Subotica
  2. OŠ „Majšanski put“ Subotica
  3. OŠ „Matija Gubec“ Tavankut

                       B.

 

  • OŠ „Sveti Sava“ – OŠ „Sečenji Ištvan“               2:0  /  25:4, 25:3
  • OŠ „Ivan Milutinović“ – OŠ „Sonja Marinković“   0:2  /  12:25, 9:25  
  • OŠ „Sonja Marinković“ - OŠ „Sveti Sava“           2:0  /  25:19, 25:21

 

                            PLASMAN:

  1. 1.    OŠ „Sonja Marinković“ Subotica
  2. OŠ „Sveti Sava“ Subotica
  3. OŠ „Ivan Milutinović“ Subotica
 

                             C.

 

  • OŠ „Kizur Ištvan“ – OŠ „10. Oktobar“                     1:2  /  25:16, 18:25, 10:15
  • OŠ „Jovan Mikić“ – OŠ „Kizur Ištvan“                     2:0  /  25:16, 25:19
  • OŠ „10. Oktobar“ – OŠ „Jovan Mikić“                     0:2  /  8:25, 14:25    

 

                            PLASMAN:

  1. OŠ „Jovan Mikić“ Subotica
  2. OŠ „10. Oktobar Subotica
  3. OŠ „Kizur Ištvan“ Subotica

                           D.

  • OŠ „Miloš Crnjanski“ – OŠ „Miroslav Antić“             0:2  /  15:25, 9:25
  • OŠ „Miroslav Antić“ – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“  2:0  /  25:21, 25:21
  • OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ - OŠ „Miloš Crnjanski“ 2:0  /  25:3, 25:2

 

 PLASMAN:

  1. OŠ „Miroslav Antić“ Palić
  2. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica
  3. OŠ „Miloš Crnjanski“ Subotica

 

 Gradsko prvenstvo, FINALE – učenice OŠ

 

Škola domaćin: OŠ „Matko Vuković“  Subotica, četvrtak 15.12.2016. 12:00

 

  • OŠ „Sonja Marinković“ – OŠ „Jovan Mikić“                       2:0  /  25:19, 25:13
  • OŠ „Miroslav Antić“ – OŠ „Matko Vuković“                       0:2  /  24:26, 24:26
  • OŠ „Jovan Mikić“ – OŠ „Miroslav Antić“                            2:0  /  25:22, 26:24
  • OŠ „Sonja Marinković“ – OŠ „Matko Vuković“                  2:1  /  22:25, 25:17, 15:9

          PLASMAN:

  1. OŠ „Sonja Marinković“ Subotica
  2. OŠ „Matko Vuković“ Subotica
  3. OŠ „Jovan Mikić“ Subotica
  4. OŠ „Miroslav Antić“ Palić   

197_1.jpg

 

Gradsko prvenstvo – učenici SŠ

Škola domaćin: Gimnazija „Svetozar Marković“ utorak, 13.12.2016.   

  • 08:30 Gimnazija „Svetozar Marković“ – Medicinska škola       1:2  /  25:16, 27:29, 13:15
  • 09:30 Politehnička škola - Hemijsko Tehnološka škola            2:0  /  25:20, 25:20
  • 10:30 Tehnička škola „Ivan Sarić“ – Medicinska škola             1:2  /  25:22, 21:25, 4:15
  • 11:30 Politehnička škola – ESŠ „Bosa Milićević“                      2:0 /  25:14, 25:9
  • 12:30 Medicinska škola - Politehnička škola                             2:1 /  30:32, 25:20, 15:10

                         TABELA:

  1. Medicinska škola
  2. Politehnička škola
  3. Tehnička škola „Ivan Sarić“
  4.  ESŠ „Bosa Milićević"

Gradsko prvenstvo – učenice SŠ

Škola domaćin: Gimnazija „Svetozar Marković“ utorak, 14.12.2016.   

 

  1. Medicinska škola - Politehnička škola  2:0 / 25:15, 25:16
  2. Gimnazija „Svetozar Marković“ - ESŠ „Bosa Milićević“     2:1 / 19:25, 25:10, 15:12
  3. Medicinska škola - Hemijsko Tehnološka škola                           2:0 / 25:23, 25:11
  4. Gimnazija „Svetozar Marković“ - Tehnička škola „Ivan Sarić“      2:0 / 25:8, 25:13
  5. Gimnazija „Svetozar Marković“ -  Medicinska škola           2:1 /  25:10, 18:25, 15:5

                            TABELA:

  1. Gimnazija „Svetozar Marković“
  2. Medicinska škola
  3. Tehnička škola „Ivan Sarić“
  4. Hemijsko Tehnološka škola 

 Na okružno prvenstvo se plasirala Gimnazija „Svetozar Marković“ Subotica.