07.04.2020. Utorak

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Rezultati opštinskog prvenstva u stonom tenisu
19.10.2017.

U organizaciji Saveza za školski sport i pedagoga fizičke kulture i u tehničkoj podršciu Stonoteniskog kluba “Spartak“ održano je opštinsko prvenstvo u stonom tenisu za osnovne i srednje škole. U svakoj disciplini prvi i drugoplasirani takmičar kao i ekipa stekli su pravo učešća na zonsko školsko prvenstvo koje će se održati u Subotici u utorak 24. oktobra u stonoteniskom centru u Subotici, gde će pored učenika iz Subotice kao domaćina biti i đaci takmičari iz Bačke Topole i Malog Iđoša.

Rezultati Opštinskog prvenstva:

Osnovne škole dečaci – ekipno

  • 1. OŠ ”Jovan Mikić“
  • 2. OŠ ”Miroslav Antić", Palić
  • 3. OŠ ”Đuro Salaj“, Subotica
  • 3. OŠ ”Ivan Milutinović“, Subotica 

Osnovne škole dečaci – pojedinačno: 

  • 1. Čokić Aleksandar - OŠ “Jovan Mikić“, Subotica
  • 2. Stojan Kiš Lehel - OŠ “J. J. Zmaj“, Subotica 
  • 3. Jozić Marino - OŠ “Miroslav Antić“, Palić
  • 3. Marković Nemanja - OŠ ”Miloš Crnjanski“, Subotica

Osnovne škole devojčice – ekipno: 

  • 1. OŠ “Majšanski put“, Subotica

Osnovne škole devojčice – pojedinačno:

  • 1. Mandović Nina - OŠ “Ivan Milutinović “, Subotica
  • 2. Marušin Lucija - OŠ ”J.J. Zmaj“, Subotica
  • 3. Dušnoki Evelin - OŠ ”Sečenji Ištvan“, Subotica
  • 3. Siveri Mora Agota - OŠ “Majšanski put“, Subotica


Srednje škole dečaci - ekipno:

  • 1. Gimnazija “Deže Kostolanji“, Subotica 
  • 2. Tehnička škola “Ivan Sarić“, Subotica --
  • 3. Srednja škola “Žarko Zrenjanin”, Subotica 

Srednje škole pojedinačno:

  • 1. Mihalović Dominik - Gimnazija “Deže Kostolanji“, Subotica
  • 2. Bognar Bence - Gimnazija “Deže Kostolanji", Subotica
  • 3. Andrašić Luka - Tehnička škola “Ivan Sarić", Subotica
  • 3. Filipović Filip - Politehnička srednja škola, Subotica 

Srednje škole devojčice – pojedinačno:

  • 1. Mernjak Ramona - Gimnazija “Deže Kostolanji", Subotica
  • 2. Toković Iva - "Hemijsko tehnološka srednja škola", Subotica

229_1.jpg

 

Fotogalerija sa takmičenja