16.06.2019. Nedelja

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Plasman škola po sportovima
16.06.2018.

Po završetku školske 2017/18 godine savez za školski sport i pedagoge fizičke kulture Subotice sumirao je sve sportske rezultate u školskoj godini i proglasio najbolje škole po sportovima. 

Plasman ekipa: 

STONI TENIS GRADSKO

Osnovne škole, učenici

  1. OŠ „Jovan Mikić“ 3
  2. OŠ „Miroslav Antić“ Palić 2
  3. OŠ „Đuro Salaj“ 1 

učenice

  1. OŠ „Majšanski put“ 3
  2. OŠ „Ivan Milutinović“ 2
  3. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ 1

Srednje škole  učenici: 

  1. Gimnazija „Kostolanji Deže“ 3
  2. TŠ „Ivan Sarić“ 2
  3. SŠ „Žarko Zrenjanin“ 1 

Srednje škole, učenice:

  1. Gimnazija „Kostolanji Deže“ 3
  2. Hemijsko Tehnološka škola 2 

PLIVANJE OKRUŽNO

Osnovne škole, učenici

  1. OŠ „Majšanski put“ 3
  2. OŠ „Ivan Goran Kovačić“ 2
  3. OŠ „10. Oktobar“ 1 

Osnovne škole - učenice

  1. OŠ „Sonja Marinković“ 3
  2. OŠ „Ivan Goran Kovačić“ 2 
  3. OŠ „Sveti Sava“ 1 

Srednje škole - učenici:

  1. ESŠ „Bosa Milićević“ 3
  2. Gimnazija „Svetozar Marković“ 2
  3. Medicinska škola 1 

Srednja škola - učenice

  1. Gimnazija „Svetozar Marković“ 3
  2. Medicinslka škola 2
  3. Hemijsko Tehnološka škola 1 

FUTSAL - GRADSKO

Osnovne škole - učenici:

  1. OŠ „Sečenji ištvan“ 3
  2. OŠ „Sonja Marinković“ 2
  3. OŠ „Ivan Goran Kovačić“ 1 

Osnovne škole - učenice

  1. OŠ „Jovan Mikić“ 3
  2. OŠ „Kizur Ištvan“ 2
  3. OŠ „Hunjadi Janoš“ Čantavir 1 

Srednje škole - učenici:

  • 1. ESŠ „Bosa Milićević“ 3
  • 2. Gimnazija „Svetozar Marković“ 2
  • 3. Hemijsko Tehnološka škola 0,5 3. 
  • 3. Politehnička škola 0,5 

Srednje škole - učenice:

  1. Politehnička škola 3
  2. Hemijsko Tehnološka škola 2
  3. TŠ „Ivan Sarić“ 1 

ODBOJKA - GRADSKO

Osnovne škole - učenici

  1. OŠ „Matko Vuković“ 3
  2. OŠ „10. Oktobar“ 2
  3. OŠ „Jovan Mikić“ 1 

Osnovne škole - učenice:

  1. OŠ „Jovan Mikić“ 3
  2. OŠ „Sveti Sava“ 2
  3. OŠ „Sonja Marinković“ 1 

Srednje škole - učenici:

  1. Gimnazija „Svetozar Marković“ 3
  2. Medicinska škola 2
  3. TŠ „Ivan Sarić“ 1

Srednje škole - učenice:

  • 1. Gimnazija „Svetozar Marković“ 3 
  • 2. ESŠ „Bosa Milićević“ 2
  • 3. Medicinska škola 0,5
  • 3. Politehnička škola 0,5 

KOŠARKA - GRADSKO

Osnovne škole - učenici:

  1. OŠ „Sonja Marinković“ 3
  2. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ 2
  3. OŠ „Kizur Ištvan“ 1 

Osnovne škole - učenice:

  1. OŠ „Kizur Ištvan“ 3
  2. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ 2 

Srednje škole - učenici:

  • 1. ESŠ „Bosa Milićević“ 3
  • 2. Gimnazija „Svetozar Marković“ 2
  • 3. TŠ „Ivan Sarić“ 0,5
  • 3. Politehnička škola 0,5 

RUKOMET - GRADSKO

Osnovne škole - učenici: 

  1. OŠ „Ivan Milutinović“ 3
  2. OŠ „10. Oktobar“ 2
  3. OŠ „Majšanski put“ 1 

Osnovne škole - učenice:

  1. OŠ „Vuk Karadžić“ Bajmok 3
  2. OŠ „Jovan Mikić“ 2
  3. OŠ „Ivan Milutinović“ 1 

Srednje škole - učenici:

  • 1. TŠ „Ivan Sarić“ 3
  • 2. Gimnazija „Svetozar Marković“ 2 
  • 3. ESŠ „Bosa Milićević“ 0,5 
  • 3. Politehnička škola 0,5 

Srednje škole - učenice:

  1. TŠ „Ivan Sarić“ 3 

GIMNASTIKA - OKRUŽNO

Osnovne škole - učenici:

  1. OŠ „Kizur Ištvan“ 3
  2. OŠ „Sonja Marinković“ 2
  3. OŠ „Majšanski put“ 1 

Osnovne škole - učenice:

  1. OŠ „Kizur Ištvan“ 3
  2. OŠ „Ivan Goran Kovačić“ 2
  3. OŠ „Hunjadi Janoš“ Čantavir 1 

Srednja škola - učenici:

  1. Gimnazija „Kostolanji Deže“ 3 

Srednje Škole - učenice: 

  1. Gimnazija „Svetozar Marković“ 3 

ATLETIKA - OKRUŽNO

Osnovne škole - učenici:

  1. OŠ „Kizur Ištvan“ 3
  2. OŠ „Sveti Sava“ 2
  3. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ 1 

Osnovne škole - učenice:

  1. OŠ „Sveti Sava“ 3
  2. OŠ „10. Oktobar * 2
  3. OŠ „Miloš Crnjanski“ * 1 

Srednje škole - učenici: 

  1. Politehnička škola 3
  2. Hemijsko Tehnološka škola * 2
  3. ESŠ „Bosa Milićević“ 1 

Srednje škole - učenice: 

  1. Politehnička škola 3
  2. ESŠ „Bosa Milićević“ 2
  3. Gimnazija „Kostolanji Deže“ 1 

STRELJAŠTVO - OKRUŽNO

Srednje škole - učenice: 1. Hemijsko Tehnološka Škola 3

MALE OLIMPIJSKE IGRE - OKRUŽNO

Osnovne škole - učenici: 

  1. OŠ „Ivan Milutinović“ 3
  2. OŠ „Ivan Goran Kovačić“ 2
  3. OŠ „Sveti Sava“ 1 

Osnovne škole - učenice:

  1. OŠ „Ivan Milutinović“ 3
  2. OŠ „Sveti Sava“ 2
  3. OŠ „Ivan Goran Kovačić“ 1 

BASKET 3:3 - OKRUŽNO

Srednje škole - učenici:

  • 1. ESŠ „Bosa Milićević“ 3
  • 2. Gimnazija „Svetozar Marković“ 2
  • 3. TŠ „Ivan Sarić“ 0,5
  • 3. Hemijsko Tehnološka škola 0,5

Konačan plasman škola u školskoj 2017/18 godini