15.10.2019. Utorak

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Rezultati Gradskog prvenstva u stonom tenisu
02.10.2019.

Gradskog prvenstva u stonom tenisu održano je u sredu, 02.oktobra u stonoteniskoj sali u Hali sportova. Takmičenje je organizovano u saradnji sa STK "Spartak" iz Subotice.

Prvenstvo je održano za učenike osnovnih i srednjih škola u muškoj i ženskoj konkurenciji. najbolji su obezbedili plasman na Okružno prvenstvo koje se održava u utorak, 08. oktobra u stonoteniskoj hali u Subotici sa početkom u 09:00.

Rezultati Gradskog prvenstva: 

UČENICI osnovne škole: 

Ekipno:

  • OŠ „Jovan Mikić“ – OŠ „Đuro Salaj“ 2:0 
  • OŠ „Đuro Salaj“ – OŠ „Matko Vuković“ 0:2 
  • OŠ „Matko Vuković“ – OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 

T A B E L A:

  1. OŠ „Jovan Mikić“
  2. OŠ „Matko Vuković“
  3. OŠ „Đuro Salaj“ 

OŠ „Jovan Mikić“ i OŠ „Matko Vuković“ stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

Pojedinačno:

  • Adam Vereš, OŠ „Đuro Salaj“ – Veljko Nikolić „OŠ „Matko Vukovićj“ 0:2 
  • Filip Dulić, OŠ „Matko Vuković“ – Nemanja Maleš, OŠ „Matko Vuković“ 2:0 
  • Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“ – Noel Sarić „OŠ „Đuro Salaj“ 2:0 
  • Veljko Nikolić, OŠ „Matko Vuković“ – Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 
  • Filip Dulić, OŠ „Matko Vuković“ – Boris Vereš, OŠ „Matko Vuković“ 2:0 
  • Luka Vidović, OŠ „Matko Vuković“ – Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 
  • Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“ – Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 
  • Filip Dulić, OŠ „Matko Vuković“ – Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 
  • Filip Dulić, OŠ „Matko Vuković“ – Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“ 0:2 
  • Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ – Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić 2:1 

P L A S M A N

  1. Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“
  2. Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“
  3. Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“ 

Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ i Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

Osnovne škole UČENICE:

Ekipno:

  1. OŠ „Sečenji Ištvan“ 

OŠ „Sečenji Ištvan“ je stekla pravo učestvovanja na Okružnom prvenstvu.

Pojedinačno:

  • Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ – Emili Kiš, OŠ „Sečenji Ištvan“ 2:0  
  • Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ – Nataša Curnović, OŠ „Đuro Salaj“ 2:1 
  • Emili Kiš, OŠ „Sečenji Ištvan“ – Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ 0:2 
  • Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ – Nataša Curnović, OŠ „Đuro Salaj“ 2:0 
  • Nataša Curnović, OŠ „Đuro Salaj“ – Emili Kiš, OŠ „Sečenji Ištvan“ 2:0 
  • Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj““ – Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ 2:1 

P L A S M A N:

  1. Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
  2. Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“
  3. Nataša Curnović, OŠ „Đuro Salaj“ 

Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ i Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

SREDNJE ŠKOLE, UČENICI:

Ekipno:

  • TŠ „Ivan Sarić“ – Politehnička škola 2 2:0 
  • Politehnička škola 1 – TŠ „Ivan Sarić“ 0:2 
  • Politehnička škola 2 – Politehnička škola 1 2:0 

T A B E L A:

  1. TŠ „Ivan Sarić“
  2. Politehnička škola 1
  3. Politehnička škola 2 

TŠ „Ivan Sarić“ i Politehnička škola stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

Pojedinačno:

  • Miloš Jovanović, Muzička škola – Luka Obradović, Politehnička škola 0:2 
  • Mark Konter, Politehnička škola – Nemanja Irge, Politehnička škola 0:2 
  • Aleksandar Šelken, Politehnička škola – Aron Mihok, Gimn. „Kostolanji Deže“ 0:2
  • Filip Kovač, Politehnička škola – Sabolč Nađ, SŠ „Žarko Zrenjanin“ 2:0 
  • Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ - Luka Obradović, Politehnička škola 2:0 
  • Nemanja Irge, Politehnička škola - Stojan Kiš Lehel, Politehnička škola 0:2 
  • Dušan Kozlica, HTŠ – Aron Mihok, Gimn. „Kostolanji Deže“ 2:0 
  • Filip Kovač, Politehnička škola – Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ 0:2 
  • Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ - Stojan Kiš Lehel, Politehnička škola 2:0 
  • Dušan Kozlica, HTŠ – Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ 0:2 
  • Dušan Kozlica, HTŠ - Stojan Kiš Lehel, Politehnička škola 2:0 
  • Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić– Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ 2:1 

P L A S M A N:

  1. Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“
  2. Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“
  3. Dušan Kozlica, HTŠ 

Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ i Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

Srednje škole UČENICE

Ekipno: Gimnazija „Kostolanji Deže“ – Politehnička škola 2:0

T A B E L A:

  1. Gimnazija „Kostolanji Deže“
  2. Politehnička škola 

Gimnazija „Kostolanji Deže“ i Politehnička škola stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

UČENICE

  • Pojedinačno: Rebeka Lacko, Politehnička škola – Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“ 2:0 
  • Sonja Stevanović, SŠ „Žarko Zrenjanin“ – Reka Lacko, Politehnička škola 0:2 
  • Marina Stipančević, Politehnička škola – Ramona Mernjak, Gimnazija „Kostolanji Deže“ 0:2 
  • Flavia Francia, Gimnazija „Kostolanji Deže“ - Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“ 0:2 
  • Reka Lacko, Politehnička škola – Ramona Mernjak, Gimnazija „Kostolanji Deže“ 0:2 
  • Flavia Francia, Gimnazija „Kostolanji Deže“ - Reka Lacko, Politehnička škola 2:0 
  • Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“ – Ramona Mernjak, Gimnazija „Kostolanji Deže“ 2:0 

P L A S M A N:

  1. Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“
  2. Ramona Mernjak, Gimnazija „Kostolanji Deže“
  3. Flavia Francia, Gimnazija „Kostolanji Deže 

Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“ i Ramona Mernjak, Gimnazija „Kostolanji Deže“ stekli su pravo učešća na Okružnom prvenstvu.

FOTOGALERIJA