16.10.2021. Subota

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Rezultati gradskog prvenstva u stonom tenisu
13.10.2021.

Gradsko prvenstvo u stonom tenisu održano je u sredu 13. oktobra u stonotesnikom centru u Hali sportova u Subotici u koordinaciji sa STK Spartak.

UČENICI – Osnovna škola

 EKIPNO:

  • OŠ „Jovan Mikić“ – OŠ „Đuro Salaj“ 2                 2:0
  • OŠ „Đuro Salaj“ 1 – ŠC „Dositej Obradović“        0:2
  • OŠ „Đuro Salaj“ 2 – OŠ „Đuro Salaj“ 1               0:2
  • OŠ „Jovan Mikić“ – ŠC „Dositej Obradović“         2:0

                T A B E L A

  1.  OŠ „Jovan Mikić“
  2.  ŠC „Dositej Obradović“
  3.  OŠ „Đuro Salaj“ 1
  4.  OŠ „Đuro Salaj“ 2

 

POJEDINAČNO:

  • Ernan Kadrija – Nemanja V. Šimokov      0:2  /  3:11, 2:11
  • Nikola Šorš – Benol Kadrija                    2:0  / 11:7, 11:6
  • Dino Dulić – Uroš Nagl                           2:0  /  11:1, 11:2

---------------------------------------------------------------------------

  • Nemanja Marković – Božidar Šorš                 2:0  /  11:2, 11:1
  • Nemanja V. Šimokov – Aleksandar Rusić        1:2  /  8:11, 11:7, 7:11
  • Miloš Matković – Dino Dulić                           2:0  /  11:3, 11:5
  • Nikola Rakić – Nikola Šorš                             0:2  /  5:11, 11:13

---------------------------------------------------------------------------

  • Nemanja Marković – Aleksandar Rusić           2:0  /  11:4, 11:5
  • Miloš Matković – Nikola Šorš                         2:0 /  11:2, 11:2 

------------------------------------------------------------------------------

  • Aleksandar Rusić- Nikola Šorš                       2:0  /  11:9, 11:8
  • Nemanja Marković – Miloš Matković               0:2  /  6:11, 10:12

 

                        P L A S M A N:

  1. Miloš Matković OŠ „Jovan Mikić“
  2. Nemanja Marković OŠ „Jovan Mikić“
  3. Aleksandar Rusić, OŠ Kizur Ištvan
  4. Nikola Šorš, ŠC „Dositej Obradović“

 

UČENICE – Osnovna škola

EKIPNO:

  1.  OŠ „Đuro Salaj“                       

POJEDINAČNO:

Andrea Engi – Žužana Goli      2:0  /  11:8, 11:6

 

                          P L A S M A N:

  1. Andrea Engi, OŠ „Đuro Salaj“
  2. Žužana Goli, OŠ „Đuro Salaj“

 

UČENICI – Srednja škola 

EKIPNO:

  • ŠC „Dositej Obradović“ – Muzička škola                           2:0
  • Gimn. „Svetozar Marković“ – Gimn. „Kostolanji Deže“      2:0

-------------------------------------------------------------------------------------

  • Muzička škola – Gimn. „Kostolanji Deže“                          0:2
  • ŠC „Dositej Obradović“ – Gimn. „Svetozar Marković“       0:2

 

                          T A B E L A

  1. Gimnazija „Svetozar Marković“
  2. ŠC „Dositej Obradović“
  3. Gimn. „Kostolanji Deže“
  4. Muzička škola

POJEDINAČNO:

  • Jovan Tomić – Denis Stančulov                   2:1  /  14:12, 4:11, 11:9
  • Luka Sudarević – Tamaš Olah                     0:2  /  4:11, 6:11
  • Damir Ademi – Blažo Ratković                     0:2 /  9:11, 7:11
  • Strahinja Segedinski – Šandor Seker            0:2 /  2:11, 4:11

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------                             

  • Marino Jozić – Jovan Tomić           2:0 /  11:2, 11:2
  • Tamaš Olah – Bela Đulai              2:0  /  11:2,11:5
  • Stojan Kiš Lehel – Blažo Ratković    2:0  /  11:7,11:5
  • Vedran Bošnjak – Šandor Seker      2:0  /  11:6, 11:2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Marino Jozić – Tamaš Olah                  2:0  /  11:6, 11:3
  • Stojan Kiš Lehel – Vedran Bošnjak      0:2  /  9:11, 3:11

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Tamaš Olah – Stojan Kiš Lehel         2:1  /  1:11, 11:7, 12:10
  • Marino Jozić – Vedran Bošnjak         2:0  / 12:10, 11:4

 

   P L A S M A N:

  1. Marino Jozić, Gimnazija “Svetozar Marković”
  2. Vedran Bošnjak, Gimnazija “Svetozar Marković”
  3. Olah Tamaš, Gimnazija “Kostolanji Deže”
  4. Stojan Kiš Lehel, Gimnazija “Kostolenji Deže"

UČENICE – Srednja škola

 EKIPNO:

  • Politehnička škola 1 – Hemijsko-Tehnološka škola      0:2
  • ŠC „Dositej Obradović“ – Politehnička škola 2            2:0
  • Muzička škola – Gimn. „Kostolanji Deže“ 1                0:2

------------------------------------------------------------------------------------

  • Gimn. „Kostolanji Deže“ 2 – Hemijsko- Tehnološka škola    2:0
  • ŠC „Dositej Obradović“ – Gimn. „Kostolanji Deže“ 1           1:2                          

-------------------------------------------------------------------------------------

  • Hemijsko-Tehnološka škola - ŠC „Dositej Obradović“          2:1
  • Gimn. „Kostolanji Deže“ 2 - Gimn. „Kostolanji Deže“ 1        2:1                                       

     

T A B E L A

  1. Gimnazija „Kostolanji Deže“ 2
  2. Gimnazija „Kostolanji Deže“ 1
  3. Hemijsko-Tehnološka škola
  4. ŠC „Dositej Obradović“

POJEDINAČNO:

  • Tamara Banić – Kiti Mesaroš                  0:2  /  6:11, 3:11
  • Nataša Curnović – Kristina Stankov        2:0  /  11:2, 11:2

------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Flavia Francia – Marina Stipančević           2:0  /  11:6, 11:5 
  • Petra Jujić – Kiti Mesaroš                         2:1  /  11:8, 9:11, 11:4
  • Mila B. Maravić – Gabrijela Jović               0:2  /  2:11, 2:11
  • Reka Lacko – Laura Kovač                        1:2  /  11:6, 9:11, 10:12
  • Tiana Tari – Kijana Salijević                      2:0  /  11:1, 11:3
  • Anja Budanović – Nataša Curnović            0:2  /  9:11, 2:11
  • Sonja Stevanović – Rebeka Lacko             0:2  /  6:11, 7:11
  • Staša Đokić – Regina Seke                       0:2  /  1:11, 1:11

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Flavia Francia – Petra Jujić                   2:1  /  9:11, 11:2, 11:3
  • Gabrijela Jović – Laura Kovać               0:2  /  7:11, 6:11
  • Tiana Tari – Nataša Curnović                2:0  /  11:2, 11:1
  • Rebeka Lacko – Regina Seke                0:2  /  1:11, 1:11

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Flavia Francia – Laura Kovač                0:2  /  4:11, 7:11
  • Tiana Tari – Regina Seke                     2:1  /  12:10, 5:11, 11:5

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Flavia Francia – Regina Seke               0:2  /  4:11, 7:11
  • Tiana Tari – Laura Kovač                     2:0  /  11:1, 11:4

                   

P L A S M A N:

  1. Tiana Tari, Gimnazija “Kostolanji Deže”
  2. Laura Kovač, Gimnazija “Kostolanji Deže”
  3. Regina Seke, Gimnazija “Kostolanji Deže”
  4. Flavia Francia, Gimnazija “Kostolanji Deže”

 431_1.jpg 431_2.jpg

431_3.jpg 431_4.jpg

431_5.jpg 431_6.jpg

431_8.jpg 431_9.jpg

431_7.jpg