18.10.2019. Petak

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Takmičenja -> Okružna i međuokružna takmičenja -> gimnastika

26.03.2015.

Okružno prvenstvo u sportskoj gimnastici - učenice, 24.03.2015.

Osnovne škole - ekipno

  • I - IV razred- 1. mesto: OŠ "Sveti Sava" Subotica 
  • V - VI razred - 1. mesto: OŠ "Ivan Milutinović" Subotica 
  • VII - VIII razred - 

Osnovne škole - pojedinačno

I - IV razred

  1. mesto: Noemi Vakula - OŠ "Kizur Ištvan" Subotica
  2. mesto: Lejla Ergeg - OŠ "Sveti Sava" Subotica
  3. mesto: Radmila Đukić - OŠ "Sveti Sava" Subotica 

V - VI razred

  1. mesto: Isidora Kulić - OŠ "Sonja Marinković" Subotica
  2. mesto: Alisa Hrček - OŠ "Ivan Milutinović" Subotica
  3. mesto: Olivera Žarković - OŠ "Ivan Milutinović" Subotica 

VII - VIII razred

  1. mesto: Minja Ivković - OŠ "Sonja Marinković" Subotica 

Srednje škole - ekipno

  1. mesto: Medicinska škola, Subotica
  2. mesto: Poljoprivredna škola, Bačka Topola 

Srednje škole - pojedinačno

  1. mesto: Staša Naumović - Medicinska škola, Subotica
  2. mesto: Florens Tokodi - Medicinska škola, Subotica
  3. mesto: Mariela Sabo - ESŠ "Bosa Milićević" Subotica 

Okružno prvenstvo u sportskoj gimnastici - učenici, 25.03.2015.

Osnovne škole - ekipno

  • I - IV razred 1. mesto: OŠ "Hunjadi Janoš" Čantavir 
  • V - VI razred 1. mesto: OŠ "Hunjadi Janoš" Čantavir 
  • VII - VIII razred 1. mesto: OŠ "Hunjadi Janoš" Čantavir 

Osnovne škole - pojedinačno 

I - IV razred

  1. mesto: Erik Žambori - OŠ "Hunjadi Janoš" Čantavir
  2. mesto: Dominik Nemet - OŠ "Hunjadi Janoš" Čantavir
  3. mesto: Dominik Žambori - OŠ "Hunjadi Janoš" Čantavir 

V - VI razred

  1. mesto: Aleksandar Subić - OŠ "Majšanski put" Subotica
  2. mesto: Dušan Budimir - OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" Subotica
  3. mesto: Filip Katana - OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" Subotica 

VII - VIII razred

  1. mesto: Viktor Vakula - OŠ "Kizur Ištvan" Subotica
  2. mesto: Kristijan Nikolić - OŠ "Kizur Ištvan" Subotica
  3. mesto: Adrijano Kovač - OŠ "Hunjadi Janoš" Čantavir 

Srednje škole - ekipno

  1. mesto: Poljoprivredna škola I, Bačka Topola
  2. mesto: Poljoprivredna škola II, Bačka Topola 

Srednje škole - pojedinačno

  1. mesto: Filip Tot - Poljoprivredna škola, Bačka Topola
  2. mesto: Zoltan Hajnal - Poljoprivredna škola, Bačka Topola
  3. mesto: Dominik Besedeš - Poljoprivredna škola, Bačka Topola